bw-logo

HakkımızdaKal-Der Makine 30 Yılı aşkın süredir plastik geri dönüşüm makinaları imalatında kaliteye ve müşteriye Memnuniyetini kendine ilke edinmiş olup, alınında da kendi kalitesini göstermeyi başarmıştır. Genel Faaliyet alanımız olan geri dönüşüm makinaları ve aklomer kırma, granül kesme ve yıkama üniteleri ile birlikte yedek imalatı yapmaktayız.

Giderek çoğalan plastik hammadde kullanımı, bu malzemenin geri dönüşümünü zorunlu hale gelmektedir. Biz de Kal-Der Makine olarak bu zorunluluğun bilincinde olup bu sektörde faaliyet gösteren firmalara ve yeni girişimcilere makine üretme ve teknik destek sağlamaktayız.

Makinamızın müşteri sahasında kurulumu ve eğitimini profosyonel teknik servisimizle gerçekleştiriyoruz. Üretim ya da kullanım hatasından doğabilicek herhangi bir arızada makinaya en kısa sürede müdahale etmeyi ve müşterilerimizi mağdur etmeden sorunu çözmeye teknik servisimizin temel prensibi olarak kabul ediyoruz.

Kaliteli Üretimden taviz vermeyen anlayışımız gereği, imalatımızın her aşamasında uyguladığımız kalite kontrol ve sürekli devam eden araştırma geliştirme faaliyetlerimizle plastik geri dönüşüm makinaları alanında tercih edilen marka olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Ürettiğimiz tüm makine ve ekipmanların kalitesi TS EN ISO – ISO/IEC-OHSAS kalite sertifikaları ile belgelendiriyoruz.

Üretiğimiz makinalarda kaliteyi ve dayanıklılığı sağlamak için uzman personeliyle tüm detaylarına kadar sorunsuz ve kaliteli makine üretmekte olup                                                                                                                  siz değerli müşterilerimize sunmakta onur ve kıvanç duyarız.

 

1